Property 52970 photo 1
Property 52970 photo 2
Property 52970 photo 3
Property 52970 photo 4
Property 52970 photo 5
Property 52970 photo 6
Property 52970 photo 7
Property 52970 photo 8
Property 52970 photo 9
Property 52970 photo 10
Property 52970 photo 11
Property 52970 photo 12
Property 52970 photo 13

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 4 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 70 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • Wifi
  • ორმაგი შემინვა
  • დასასვენებელი სახლი

აღწერა

ქირავდება 1-სართულიანი ვილა ფართით 80 კვ.მ in Crete. კოტეჯი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 140 000 € 5350 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63365
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
2 469 000 € 10287 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58507
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
2 500 000 € 1 700 000 € 8500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62228
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
1 280 000 € 3798 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57386
  • ფართი 337 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 750 000 € 6076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65560
  • ფართი 288 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m

სიახლეების დაგზავნა