640 000 €
6400 €/m²
Property 56208 photo 1
Property 56208 photo 2
Property 56208 photo 3
Property 56208 photo 4
Property 56208 photo 5
Property 56208 photo 6
Property 56208 photo 7
Property 56208 photo 8
Property 56208 photo 9
Property 56208 photo 10
Property 56208 photo 11
Property 56208 photo 12
Property 56208 photo 13
Property 56208 photo 14
Property 56208 photo 15
Property 56208 photo 16
Property 56208 photo 17

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2013
  • რემონტის წელი: 2022
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 100 კვ.მ in Crete. სარდაფი შედგება 2 საკუჭნაო. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

For Sale: Three-Storey 100 m² Villa with Private Pool – Crete

This elegant three-storey 100 m² villa offers comfortable interiors, stunning views and all modern amenities for a relaxed lifestyle. With a private pool, garden and full furnishing, it is an excellent choice as a permanent residence or a holiday retreat.

Villa Layout

Basement

  • 2 storage rooms

Ground Floor

  • 1 bedroom
  • Living room with kitchen
  • WC

First Floor

  • 2 bedrooms
  • 1 bathroom

• Landscaped garden
  • Magnificent views of the sea, mountains and forest

An ideal property for those seeking comfort, tranquility and natural beauty in Crete.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
950 000 € 2193 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51144
  • ფართი 433 m²
  • მანძილი ზღვიდან 770 m

სიახლეების დაგზავნა