გაყიდული
Property 52890 photo 1
Property 52890 photo 2
Property 52890 photo 3
Property 52890 photo 4
Property 52890 photo 5
Property 52890 photo 6
Property 52890 photo 7
Property 52890 photo 8
Property 52890 photo 9
Property 52890 photo 10

Details

  • წლიური: 4,90%
  • აშენების წელი: 1978
  • რემონტის წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

სერვისი

  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 54 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის გათბობა.

District: Menemeni

Address: 26is Oktovriou 23

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
105 000 € 3620 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61890
  • ფართი 29 m²
  • Rooms 1
იყიდება
165 000 € 154 000 € 3019 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61925
  • ფართი 51 m²
  • Rooms 3
იყიდება
750 000 € 4687 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61959
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
87 000 € 2121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61969
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
გირავდება
დან 750 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62001
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3
იყიდება
173 000 € 4552 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62011
  • ფართი 38 m²
  • Rooms 2
იყიდება
266 000 € 2742 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62059
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
310 000 € 4843 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62082
  • ფართი 64 m²
  • Rooms 2
იყიდება
585 000 € 5366 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62091
  • ფართი 109 m²
  • Rooms 4
გირავდება
დან 280 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62195
  • ფართი 20 m²
  • Rooms 1

სიახლეების დაგზავნა