Property 5254 photo 1
Property 5254 photo 2
Property 5254 photo 3
Property 5254 photo 4
Property 5254 photo 5
Property 5254 photo 6
Property 5254 photo 7
Property 5254 photo 8

Details

  • აშენების წელი: 1965
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 130 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 100 კვ.მ on the Euboea island . ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The house is situated on the island of EVia, in the region of Artaki.

It is in need of repair.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
240 000 € 568 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5167
  • ფართი 422 m²
იყიდება
300 000 € 1052 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5169
  • ფართი 285 m²
  • Rooms 7
იყიდება
245 000 € 2450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5254
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 5
იყიდება
255 000 € 1275 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6239
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 4
იყიდება
260 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10023
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 120 m
იყიდება
300 000 € 2970 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15960
  • ფართი 101 m²
  • Rooms 3
იყიდება
310 000 € 645 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24735
  • ფართი 480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
250 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39028
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
320 000 € 1684 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40069
  • ფართი 190 m²
  • Rooms 4
იყიდება
365 000 € 1825 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49626
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა