Property 52535 photo 1
Property 52535 photo 2
Property 52535 photo 3
Property 52535 photo 4
Property 52535 photo 5
Property 52535 photo 6
Property 52535 photo 7
Property 52535 photo 8
Property 52535 photo 9
Property 52535 photo 10
Property 52535 photo 11

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2010
  • Energy Class: გათავისუფლებულია სავალდებულო ენერგოეფექტურობის სერტიფიკატისგან (EPC)
  • Levels: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 6900 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 13 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 296 კვ.მ in Crete. სარდაფი შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება Entresol შედგება კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ტყეზე.ასევე არის სათავსო. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
349 000 € 1179 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52535
  • ფართი 296 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6900 m
იყიდება
399 000 € 1117 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61234
  • ფართი 357 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
379 000 € 11484 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65541
  • ფართი 33 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა