Property 51440 photo 1
Property 51440 photo 2
Property 51440 photo 3
Property 51440 photo 4
Property 51440 photo 5
Property 51440 photo 6
Property 51440 photo 7
Property 51440 photo 8
Property 51440 photo 9
Property 51440 photo 10
Property 51440 photo 11
Property 51440 photo 12
Property 51440 photo 13
Property 51440 photo 14
Property 51440 photo 15
Property 51440 photo 16
Property 51440 photo 17
Property 51440 photo 18
Property 51440 photo 19
Property 51440 photo 20
Property 51440 photo 21
Property 51440 photo 22
Property 51440 photo 23
Property 51440 photo 24
Property 51440 photo 25
Property 51440 photo 26
Property 51440 photo 27
Property 51440 photo 28
Property 51440 photo 29
Property 51440 photo 30
Property 51440 photo 31
Property 51440 photo 32
Property 51440 photo 33

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2014
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • გათბობით: გათბობის ტუმბო
  • Energy Class:
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 20 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 100 km

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 440 კვ.მ in Crete. სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 საკუჭნაო. ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 5 სააბაზანო ოთახები, ერთი, ერთი სველი წერტილი. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

For sale luxury Villa 440sq.m with a plot of 5000sq.m in eastern Crete. The villa consists of a basement and a ground floor with a total of 6 bedrooms with built-in wardrobes, 5 bathrooms, 1 guest toilet, living room with hanging fireplace, gym, and utility rooms. The roof of the villa has been shaped into a huge veranda overlooking the sea and surrounded by glass. Outside there is a very large living area with a heated 70 sq.m pool, kitchen and BBQ. The villa has underfloor heating and cooling, solar water heater, water storage tank, ventilation systems, electric blinds in every room, dimmable led lamps, alarm and all controlled by smart home panels. All materials for construction and finishing are imported from Italy, Germany, France and Switzerland, as well as the electrical appliances. The garage is 100 sq.m and has enough space for a boat, jet ski and 3 cars. The plot around the house is landscaped with a lawn and a garden full of various kinds of plants.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
4 200 000 € 3 500 000 € 6363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36684
  • ფართი 550 m²
  • Rooms 6
იყიდება
4 500 000 € 3 800 000 € 5066 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39068
  • ფართი 750 m²
  • Rooms 10
იყიდება
3 400 000 € 5666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51148
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
4 000 000 € 9090 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51440
  • ფართი 440 m²
  • Rooms 7
იყიდება
5 200 000 € 7162 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56468
  • ფართი 726 m²
  • Rooms 10
იყიდება
3 500 000 € 7000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58324
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 4
იყიდება
4 198 000 € 13159 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58524
  • ფართი 319 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
5 500 000 € 6962 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64035
  • ფართი 790 m²
  • Rooms 9

სიახლეების დაგზავნა