იყიდება - კოტეჯი 350 m² აღმოსავლეთ პელოპონესზე

საბერძნეთი პელოპონისოსი აჩაია აიგეირა აიგეირა - ცენტრი
900 000 € 680 000 €
1943 €/m²
Property 50918 photo 1
Property 50918 photo 2
Property 50918 photo 3
Property 50918 photo 4
Property 50918 photo 5
Property 50918 photo 6
Property 50918 photo 7
Property 50918 photo 8
Property 50918 photo 9
Property 50918 photo 10
Property 50918 photo 11
Property 50918 photo 12
Property 50918 photo 13
Property 50918 photo 14
Property 50918 photo 15
Property 50918 photo 16
Property 50918 photo 17
Property 50918 photo 18
Property 50918 photo 19
Property 50918 photo 20
Property 50918 photo 21
Property 50918 photo 22
Property 50918 photo 23
Property 50918 photo 24
Property 50918 photo 25
Property 50918 photo 26
Property 50918 photo 27
Property 50918 photo 28
Property 50918 photo 29
Property 50918 photo 30
Property 50918 photo 31
Property 50918 photo 32
Property 50918 photo 33

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2005
  • რემონტის წელი: 2013
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Energy Class: B
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 110 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 350 კვ.მ in Eastern Peloponnese. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, სამზარეულო, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.