იყიდება - კუნძული 56 m² კასანდრაზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი კასანდრა კალითეა
130 000 €
2321 €/m²
Property 50657 photo 1
Property 50657 photo 2
Property 50657 photo 3
Property 50657 photo 4
Property 50657 photo 5
Property 50657 photo 6
Property 50657 photo 7
Property 50657 photo 8
Property 50657 photo 9
Property 50657 photo 10
Property 50657 photo 11
Property 50657 photo 12
Property 50657 photo 13
Property 50657 photo 14
Property 50657 photo 15
Property 50657 photo 16
Property 50657 photo 17
Property 50657 photo 18

Details

  • აშენების წელი: 1990
  • რემონტის წელი: 2010
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი კოტეჯი ფართით 56 კვ.მ in Kassandra, Chalkidiki. სახლი ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ტყეზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, სათავსო. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა