Property 49966 photo 1
Property 49966 photo 2
Property 49966 photo 3
Property 49966 photo 4
Property 49966 photo 5
Property 49966 photo 6
Property 49966 photo 7
Property 49966 photo 8
Property 49966 photo 9
Property 49966 photo 10
Property 49966 photo 11
Property 49966 photo 12
Property 49966 photo 13
Property 49966 photo 14
Property 49966 photo 15
Property 49966 photo 16
Property 49966 photo 17
Property 49966 photo 18
Property 49966 photo 19
Property 49966 photo 20

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 62 km

აღწერა

ქირავდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 130 კვ.მ in Crete. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 100 000 € 950 000 € 2661 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62608
  • ფართი 357 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
1 550 000 € 2952 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65234
  • ფართი 525 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3100 m
იყიდება
2 500 000 € 1 700 000 € 8500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62228
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
1 067 000 € 6276 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62193
  • ფართი 170 m²
  • მანძილი ზღვიდან 850 m
იყიდება
800 000 € 1230 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56313
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 180 m

სიახლეების დაგზავნა