გაყიდული
Property 49926 photo 1
Property 49926 photo 2
Property 49926 photo 3
Property 49926 photo 4
Property 49926 photo 5
Property 49926 photo 6
Property 49926 photo 7
Property 49926 photo 8
Property 49926 photo 9
Property 49926 photo 10
Property 49926 photo 11
Property 49926 photo 12
Property 49926 photo 13
Property 49926 photo 14

Details

  • აშენების წელი: 1970
  • რემონტის წელი: 2018
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

სერვისი

  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 36 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. კორპუსი ლიფტის გარეშე. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.

The property is located in the best area for investment in the historic center. Monastiraki, Athens.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
150 000 € 2678 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12503
  • ფართი 56 m²
  • Rooms 2
იყიდება
150 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34854
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3
იყიდება
150 000 € 1363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35934
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
150 000 € 1363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36502
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 4
იყიდება
150 000 € 1724 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36641
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 3
იყიდება
150 000 € 1666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41135
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
147 000 € 3127 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56290
  • ფართი 47 m²
  • Rooms 2
იყიდება
147 000 € 3266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60030
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
140 000 € 2295 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60135
  • ფართი 61 m²
  • Rooms 2
იყიდება
140 000 € 7000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64831
  • ფართი 20 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა