გაყიდული

ქირავდება - ბინა 102 m² ატიკაში

საბერძნეთი ატიკა დანარჩენი ატიკა
მოთხოვნით
Property 499 photo 1
Property 499 photo 2
Property 499 photo 3
Property 499 photo 4
Property 499 photo 5
Property 499 photo 6
Property 499 photo 7
Property 499 photo 8
Property 499 photo 9
Property 499 photo 10
Property 499 photo 11
Property 499 photo 12
Property 499 photo 13
Property 499 photo 14
Property 499 photo 15

Details

  • აშენების წელი: 2011
  • სანაპირო: песчаный
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 40 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ზღვის ხედი
  • ბუხარი

აღწერა

ქირავდება ბინა ფართით 102 კვ.მ ატიკაში. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ასევე არის ბუხარი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
135 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65184
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
იყიდება
120 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65219
  • ფართი 24 m²
  • Rooms 1
იყიდება
210 000 € 2210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65273
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
285 000 € 2544 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65283
  • ფართი 112 m²
  • Rooms 3
იყიდება
310 000 € 4366 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65316
  • ფართი 71 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 5625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65318
  • ფართი 48 m²
  • Rooms 2
იყიდება
210 000 € 2413 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65367
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 3
იყიდება
300 000 € 4225 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65368
  • ფართი 71 m²
  • Rooms 3
იყიდება
235 000 € 2117 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65371
  • ფართი 111 m²
  • Rooms 3
იყიდება
310 000 € 4189 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65372
  • ფართი 74 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა