იყიდება - კომპლექსი 210 m² დასავლეთ პელოპონესზე

საბერძნეთი პელოპონისოსი ილია Kastro Killinis კილინი
1 900 000 € 1 590 000 €
7571 €/m²
Property 49489 photo 1
Property 49489 photo 2
Property 49489 photo 3
Property 49489 photo 4
Property 49489 photo 5
Property 49489 photo 6
Property 49489 photo 7
Property 49489 photo 8
Property 49489 photo 9
Property 49489 photo 10
Property 49489 photo 11
Property 49489 photo 12
Property 49489 photo 13
Property 49489 photo 14
Property 49489 photo 15
Property 49489 photo 16
Property 49489 photo 17
Property 49489 photo 18
Property 49489 photo 19
Property 49489 photo 20
Property 49489 photo 21
Property 49489 photo 22
Property 49489 photo 23
Property 49489 photo 24

Details

  • აშენების წელი: 1998
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

აღწერა

იყიდება კომპლექსი ფართით 210 კვ.მ in Western Peloponnese. კომპლექსი მდებარეობს 0 დონეებზე. კომპლექსი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

We offer for sale a complex consisting of three Villas of 70 sq.m.
The complex is located on a plot of 10.000 sq.m with panoramic sea views.

The facility is located near the city of Killini.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 900 000 € 1 590 000 € 7571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49489
  • ფართი 210 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m

სიახლეების დაგზავნა