გაყიდული
Property 49473 photo 1
Property 49473 photo 2
Property 49473 photo 3
Property 49473 photo 4
Property 49473 photo 5
Property 49473 photo 6
Property 49473 photo 7
Property 49473 photo 8
Property 49473 photo 9
Property 49473 photo 10
Property 49473 photo 11

Details

  • აშენების წელი: 1959
  • რემონტის წელი: 2020
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • სათავსო
  • Access for people with special needs

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 85 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

Region : City center

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

გირჩევთ იყიდება
172 000 € 4914 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65331
  • ფართი 35 m²
  • Rooms 2
გირავდება
დან 550 € 9 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65381
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 2
გირჩევთ იყიდება
365 000 € 3842 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65389
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
87 000 € 1933 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65390
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
გირჩევთ იყიდება
280 000 € 1904 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65398
  • ფართი 147 m²
  • Rooms 5
იყიდება
138 000 € 3729 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65429
  • ფართი 37 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა