215 000 €
215 €/m²
Property 49316 photo 1
Property 49316 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 600 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 0,5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

სერვისი

  • სარემონტო

აღწერა

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
180 000 €
  • ობიექტის კოდი 2674
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9300 m
იყიდება
220 000 € 130 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5480
  • ფართი 1691 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
215 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8160
  • ფართი 6300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
320 000 € 9 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9541
  • ფართი 34000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
260 000 € 140 000 € 5 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11364
  • ფართი 23750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 40000 m
იყიდება
240 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14326
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
265 000 € 632 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22231
  • ფართი 419 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
200 000 € 160 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26191
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
175 000 € 184 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29001
  • ფართი 947 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
320 000 € 132 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31318
  • ფართი 2407 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m

სიახლეების დაგზავნა