გაყიდული
340 000 €
3333 €/m²
Property 49106 photo 1
Property 49106 photo 2
Property 49106 photo 3
Property 49106 photo 4
Property 49106 photo 5
Property 49106 photo 6
Property 49106 photo 7
Property 49106 photo 8
Property 49106 photo 9
Property 49106 photo 10
Property 49106 photo 11
Property 49106 photo 12
Property 49106 photo 13

Details

  • აშენების წელი: 2021
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ბუხარი
  • სათავსო
  • იატაკქვეშა გათბობა
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 102 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ქალაქზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. კორპუსი ლიფტის გარეშე. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.

There is also an Apartment of 102 sq.m. on the 3rd floor at a price of 415.000

The apartment is located in Ano Glyfada, Athens.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
388 500 € 3407 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5287
  • ფართი 114 m²
  • Rooms 4
იყიდება
380 000 € 2992 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6082
  • ფართი 127 m²
  • Rooms 6
იყიდება
470 000 € 3700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7940
  • ფართი 127 m²
  • Rooms 4
იყიდება
360 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12056
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
365 000 € 4147 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12804
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
440 000 € 3666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20372
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
320 000 € 4266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65385
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
315 000 € 4200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65578
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
305 000 € 3315 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65813
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 5
გირჩევთ იყიდება
300 000 € 280 000 € 2187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65913
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა