გაყიდული
Property 48755 photo 1
Property 48755 photo 2
Property 48755 photo 3
Property 48755 photo 4
Property 48755 photo 5

Details

  • აშენების წელი: 2022
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 250 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 13 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • Access for people with special needs

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 78 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

Region : Kalamaria

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

გირავდება
დან 750 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60693
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 2
იყიდება
250 000 € 1724 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60737
  • ფართი 145 m²
  • Rooms 4
იყიდება
260 000 € 247 000 € 2839 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60749
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 3
იყიდება
205 000 € 1933 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60786
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 4
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 60824
  • ფართი 147 m²
  • Rooms 4
იყიდება
173 000 € 2337 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60995
  • ფართი 74 m²
  • Rooms 3
იყიდება
101 000 € 2657 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61018
  • ფართი 38 m²
  • Rooms 2
იყიდება
110 000 € 1375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61150
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
355 000 € 2795 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61245
  • ფართი 127 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა