Property 4843 photo 1
Property 4843 photo 2
Property 4843 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,6
  • დაშორება ზღვიდან: 9000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 71 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 345 კვ.მ. in Attica.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. აშენების პერსპექტივით 337 კვ.მ.

The land is located in the area of Keratea, in the Eastern Attica. The area is located 40 kilometers from Athens, with which connects through the Lavrio avenue. In the area, there are some beaches.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
190 000 € 380 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10387
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
168 000 € 85 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14798
  • ფართი 3200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
180 000 € 354 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22648
  • ფართი 508 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
180 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23314
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
170 000 € 272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26933
  • ფართი 625 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
170 000 € 361 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26934
  • ფართი 470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
180 000 € 300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29210
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
180 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33076
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
180 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38990
  • ფართი 4600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 260 m
იყიდება
165 000 € 550 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49861
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m

სიახლეების დაგზავნა