320 000 €
2319 €/m²
Property 4818 photo 1
Property 4818 photo 2
Property 4818 photo 3
Property 4818 photo 4
Property 4818 photo 5
Property 4818 photo 6
Property 4818 photo 7
Property 4818 photo 8
Property 4818 photo 9
Property 4818 photo 10
Property 4818 photo 11
Property 4818 photo 12
Property 4818 photo 13
Property 4818 photo 14
Property 4818 photo 15
Property 4818 photo 16
Property 4818 photo 17
Property 4818 photo 18
Property 4818 photo 19
Property 4818 photo 20

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2016
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 52 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 138 კვ.მ in Chalkidiki. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
280 000 € 2800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45229
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
300 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47037
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 8
იყიდება
350 000 € 555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51088
  • ფართი 630 m²
  • Rooms 7
იყიდება
300 000 € 1764 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59420
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 6
იყიდება
280 000 € 1021 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59956
  • ფართი 274 m²
  • Rooms 7
იყიდება
310 000 € 1823 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61102
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 3
იყიდება
365 000 € 2433 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62115
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4
იყიდება
365 000 € 644 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62350
  • ფართი 566 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
300 000 € 1785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62620
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 5
იყიდება
300 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62978
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა