იყიდება - მიწის ნაკვეთი 720 m² სიტონიაზე ( ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი სითონია პართენონა
1 200 000 €
1667 €/m²
Property 4798 photo 1
Property 4798 photo 2
Property 4798 photo 3
Property 4798 photo 4
Property 4798 photo 5
Property 4798 photo 6
Property 4798 photo 7
Property 4798 photo 8
Property 4798 photo 9
Property 4798 photo 10
Property 4798 photo 11
Property 4798 photo 12
Property 4798 photo 13
Property 4798 photo 14
Property 4798 photo 15
Property 4798 photo 16
Property 4798 photo 17
Property 4798 photo 18
Property 4798 photo 19
Property 4798 photo 20
Property 4798 photo 21
Property 4798 photo 22
Property 4798 photo 23

Details

  • აშენების წელი: 2006
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 84 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 720 კვ.მ in Sithonia, Chalkidiki. სასტუმრო მდებარეობს 0 დონეებზე. მიწის ნაკვეთი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale a traditional hotel in Sithonia peninsula, Halkidiki. The building is divided in 3 floors, the ground floor consists of 5 triple rooms of 28sq.m each and 2 large spaces, on the first floor is the living room with a fireplace, a bar and 4double rooms with a large veranda. The second floor consists of 8 double rooms of 18sq.m each. 

The unique village with traditional stone houses of Macedonian architecture has a magnificent view at the bay and the island of Kelifos.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 200 000 € 1666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4798
  • ფართი 720 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
1 200 000 € 1751 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5578
  • ფართი 685 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 9521
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
1 100 000 € 3416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31802
  • ფართი 322 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
1 100 000 € 4583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34975
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m

სიახლეების დაგზავნა