იყიდება - კუნძული 65 m² კასანდრაზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი კასანდრა კალითეა
250 000 €
3846 €/m²
Property 47715 photo 1
Property 47715 photo 2
Property 47715 photo 3
Property 47715 photo 4
Property 47715 photo 5
Property 47715 photo 6
Property 47715 photo 7
Property 47715 photo 8
Property 47715 photo 9
Property 47715 photo 10
Property 47715 photo 11
Property 47715 photo 12
Property 47715 photo 13
Property 47715 photo 14
Property 47715 photo 15
Property 47715 photo 16
Property 47715 photo 17
Property 47715 photo 18
Property 47715 photo 19
Property 47715 photo 20

Details

  • აშენების წელი: 2000
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 79 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი კოტეჯი ფართით 65 კვ.მ in Kassandra, Chalkidiki. სახლი 2 საძინებელი ოთახები, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ტყეზე.ასევე არის გაზონი, ბარბექიუს ზონა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა