1 400 000 €
1163 €/m²
Property 47596 photo 1
Property 47596 photo 2
Property 47596 photo 3
Property 47596 photo 4
Property 47596 photo 5
Property 47596 photo 6
Property 47596 photo 7
Property 47596 photo 8
Property 47596 photo 9

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 750 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 22 km

აღწერა

For sale four-storey residential building of 1204 sq.m. in  Nea Makri area.
The building consists of 15 apartments of 70 sq.m.

The facility is located in the coastal area of Attica, in Nea Makri 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 200 000 € 2142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14828
  • ფართი 560 m²
  • მანძილი ზღვიდან 120 m
იყიდება
2 000 000 € 1 350 000 € 627 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33639
  • ფართი 2150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
2 000 000 € 1 700 000 € 829 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35095
  • ფართი 2050 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
2 000 000 € 833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37253
  • ფართი 2400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
1 400 000 € 1162 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47596
  • ფართი 1204 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m

სიახლეების დაგზავნა