გაყიდული
Property 47018 photo 1
Property 47018 photo 2
Property 47018 photo 3
Property 47018 photo 4
Property 47018 photo 5
Property 47018 photo 6
Property 47018 photo 7
Property 47018 photo 8
Property 47018 photo 9

Details

  • აშენების წელი: 1970
  • რემონტის წელი: 2012
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 11 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 70 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის ტენტი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

Area: Analipsi

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
340 000 € 3505 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57577
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
370 000 € 3814 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57578
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
170 000 € 1954 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57647
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 3
იყიდება
180 000 € 2068 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57687
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 3
გირჩევთ იყიდება
68 000 € 1619 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57849
  • ფართი 42 m²
  • Rooms 2
იყიდება
100 000 € 1785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58045
  • ფართი 56 m²
  • Rooms 2
იყიდება
290 000 € 2959 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58082
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 2
იყიდება
82 000 € 1138 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58115
  • ფართი 72 m²
  • Rooms 3
იყიდება
355 000 € 2886 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58206
  • ფართი 123 m²
  • Rooms 4
გირჩევთ იყიდება
120 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58260
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა