1 450 000 € 1 200 000 €
15000 €/m²
Property 39072 photo 1
Property 39072 photo 2

Details

  • რემონტის წელი: 2018
  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 34 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 80 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

There is offered for sale a commercial space of total area 80 sq.m 

The property which extends to ground floor of 45 sq.m and a mezzanine of 35 sq.m, is located in the most popular part  of the prestigious neihgborhood Kolonaki. 

A well known street which is included in the top 5 streets of Greece due to the high quality of the expensive shops which operate their business in there

The shop is currently free of tenant so the potential new owner can use it by himself or of course he could easily rent it with a high and stable rental amount

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 100 000 € 1680 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13035
  • ფართი 1250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
1 350 000 € 720 000 € 1142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21642
  • ფართი 630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
2 100 000 € 1680 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22441
  • ფართი 1250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
1 300 000 € 850 000 € 1770 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31104
  • ფართი 480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
2 100 000 € 2282 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32520
  • ფართი 920 m²
  • მანძილი ზღვიდან 34 m
იყიდება
1 650 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35791
  • ფართი 660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
1 200 000 € 645 000 € 629 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36564
  • ფართი 1025 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
1 200 000 € 3934 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37024
  • ფართი 305 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
1 450 000 € 1 200 000 € 15000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39072
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
1 720 000 € 1749 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42470
  • ფართი 983 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა