2 500 000 €
9363 €/m²
Property 46076 photo 1
Property 46076 photo 2
Property 46076 photo 3
Property 46076 photo 4
Property 46076 photo 5
Property 46076 photo 6
Property 46076 photo 7
Property 46076 photo 8
Property 46076 photo 9
Property 46076 photo 10
Property 46076 photo 11
Property 46076 photo 12
  • ობიექტის კოდი 46076
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 267 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 743 m²
  • რეგიონი Ayia Napa
  • ადგილი ფამაგუსტა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 5 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 40 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 267 კვ.მ in Agia Napa. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 სააბაზანო ოთახები, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 950 000 € 6210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40348
  • ფართი 475 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 500 000 € 9541 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40361
  • ფართი 262 m²
  • Rooms 4
იყიდება
3 400 000 € 9855 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43718
  • ფართი 345 m²
  • Rooms 5
იყიდება
3 700 000 € 7341 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43977
  • ფართი 504 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 350 000 € 7121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44085
  • ფართი 330 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 500 000 € 9363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46076
  • ფართი 267 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 850 000 € 7894 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52351
  • ფართი 361 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა