700 000 €
2303 €/m²
Property 45820 photo 1
Property 45820 photo 2
Property 45820 photo 3
Property 45820 photo 4
Property 45820 photo 5
Property 45820 photo 6
Property 45820 photo 7
Property 45820 photo 8
Property 45820 photo 9
Property 45820 photo 10

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2007
  • ოთახების რაოდენობა: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 290 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 4 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 69 km

სერვისი

  • ბუხარი
  • ორმაგი შემინვა
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 304 კვ.მ on Islands. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო, ავტოფარეხი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 000 000 € 6849 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21298
  • ფართი 146 m²
  • Rooms 4
იყიდება
780 000 € 1772 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38642
  • ფართი 440 m²
  • Rooms 10
იყიდება
750 000 € 2272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38643
  • ფართი 330 m²
  • Rooms 8
იყიდება
750 000 € 9375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44533
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
700 000 € 2302 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45820
  • ფართი 304 m²
  • Rooms 8
იყიდება
675 000 € 1790 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63673
  • ფართი 377 m²
  • Rooms 9

სიახლეების დაგზავნა