500 000 €
794 €/m²
Property 45605 photo 1
Property 45605 photo 2
Property 45605 photo 3
Property 45605 photo 4
Property 45605 photo 5
Property 45605 photo 6
Property 45605 photo 7
Property 45605 photo 8
Property 45605 photo 9
Property 45605 photo 10
Property 45605 photo 11
Property 45605 photo 12
Property 45605 photo 13
Property 45605 photo 14

Details

  • აშენების წელი: 1975
  • რემონტის წელი: 2010
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 180 km

სერვისი

  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 630 კვ.მ on the Euboea island . სასტუმრო მდებარეობს 0 დონეებზე. მიწის ნაკვეთი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.

A 630 sq.m hotel consisting of 19 rooms and one 100 sq.m apartment on the top floor.

The hotel is located in the center of Edipsos.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
550 000 € 509 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24730
  • ფართი 1080 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
500 000 € 793 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45605
  • ფართი 630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m

სიახლეების დაგზავნა