330 000 €
1294 €/m²
Property 45492 photo 1

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 2,4
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

აღწერა

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
299 000 €
  • ობიექტის კოდი 36656
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
350 000 € 1029 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36699
  • ფართი 340 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
395 000 € 533 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37481
  • ფართი 740 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
300 000 € 280 000 € 1696 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39077
  • ფართი 165 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
440 000 € 330 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39875
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16300 m
იყიდება
360 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40297
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
450 000 € 769 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40587
  • ფართი 585 m²
იყიდება
400 000 € 1666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43181
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
490 000 € 1633 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44763
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
330 000 € 1294 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45492
  • ფართი 255 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა