გაყიდული
Property 45482 photo 1
Property 45482 photo 2

Details

  • წლიური: 6,32%
  • აშენების წელი: 1985
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 9 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 1100 კვ.მ in Thessaloniki. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

An underground car park, located in the area of Thessaloniki’sKharilaouregion,is for sale.

It covers a total area of 1.100 sq.m., with a capacity for 50 vehicles.

It is located in a fairly central spot with high demand for parking and very low supply of places.An ideal and overall safe investment for theprospective buyer!

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
85 000 € 787 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7357
  • ფართი 108 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
110 000 € 4230 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8201
  • ფართი 26 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
1 800 000 €
  • ობიექტის კოდი 12956
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
1 645 000 € 7000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13252
  • ფართი 235 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
749 000 € 1134 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14617
  • ფართი 660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
28 000 € 823 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51740
  • ფართი 34 m²
  • Rooms 1
გირჩევთ იყიდება
200 000 € 3389 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51993
  • ფართი 59 m²
  • მანძილი ზღვიდან 80 m
ინვესტიციები იყიდება
280 000 € 823 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64424
  • ფართი 340 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m

სიახლეების დაგზავნა