იყიდება - სასტუმრო 20000 m² კასანდრაზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი კასანდრა Nea Skioni
1 700 000 €
85 €/m²
Property 45226 photo 1
Property 45226 photo 2
Property 45226 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 400 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 101 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 20000 კვ.მ. in Kassandra, Chalkidiki. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა