მოთხოვნით
Property 44768 photo 1
Property 44768 photo 2
Property 44768 photo 3
Property 44768 photo 4
Property 44768 photo 5
Property 44768 photo 6
Property 44768 photo 7
Property 44768 photo 8
Property 44768 photo 9
Property 44768 photo 10

Details

  • აშენების წელი: 2006
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 4000 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

For sale, it is a state-of-the-art cultural and entertainment complex in Heraklion, Crete.

It is located in the heart of a popular suburb, a few minutes from the city center and covers an area of seven thousand square meters.

It has five cinemas and conference rooms, canteens, cafes and restaurants, a icecream store, playgrounds and an open-air cinema with a capacity of up to 2,800 seats.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
540 000 € 450 000 € 880 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49214
  • ფართი 511 m²
  • მანძილი ზღვიდან 835 m
იყიდება
750 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49821
  • ფართი 225 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
855 000 € 1710 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50036
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
550 000 € 2022 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50580
  • ფართი 272 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 100 000 € 1641 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50590
  • ფართი 670 m²
  • Rooms 11
იყიდება
880 000 € 2514 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50668
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 590 000 € 4416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50742
  • ფართი 360 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
650 000 € 1120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50805
  • ფართი 580 m²
  • Rooms 4
იყიდება
750 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50829
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 260 m
იყიდება
1 600 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50830
  • ფართი 800 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა