იყიდება - ვილა 1250 m² სიტონიაზე ( ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი პოლიგიროსი
750 000 €
600 €/m²
Property 4472 photo 1
Property 4472 photo 2
Property 4472 photo 3
Property 4472 photo 4
Property 4472 photo 5
Property 4472 photo 6
Property 4472 photo 7
Property 4472 photo 8
Property 4472 photo 9

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 350 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 47 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 1250 კვ.მ in Sithonia, Chalkidiki. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale a 3-storey commercial property, it is located in the peninsula of Sithonia, Halkidiki. The building of 1.250sq.m is divided into a basement, first floor and second floor, an elevator installation and heating/cooling system. The property has an adjacent plot of 4.000sq.m. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 000 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 2598
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
750 000 € 600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4472
  • ფართი 1250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
1 100 000 € 8461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16796
  • ფართი 130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
1 000 000 € 2380 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26730
  • ფართი 420 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
1 100 000 € 4583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33700
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 90 m
იყიდება
750 000 € 3750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47773
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 15
იყიდება
850 000 € 1888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48341
  • ფართი 450 m²
  • Rooms 12

სიახლეების დაგზავნა