გაყიდული
Property 44649 photo 1
Property 44649 photo 2
Property 44649 photo 3
Property 44649 photo 4
Property 44649 photo 5
Property 44649 photo 6
Property 44649 photo 7
Property 44649 photo 8

Details

  • აშენების წელი: 1975
  • რემონტის წელი: 2020
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 9000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 70 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in the center of Athens, in the area of Agios Nikolaos.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
190 000 € 2714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57429
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
220 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57476
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
155 000 € 132 000 € 2400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57503
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
190 000 € 2714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57534
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 2
იყიდება
135 000 € 1115 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57535
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 3
იყიდება
175 000 € 4375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57556
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
იყიდება
185 000 € 3700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57683
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
208 000 € 2418 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57841
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 2
იყიდება
215 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57843
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 2
იყიდება
180 000 € 160 000 € 2285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58145
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა