გაყიდული
515 000 €
3199 €/m²
Property 44311 photo 1
Property 44311 photo 2
Property 44311 photo 3
Property 44311 photo 4
Property 44311 photo 5
Property 44311 photo 6
Property 44311 photo 7
Property 44311 photo 8
Property 44311 photo 9
Property 44311 photo 10
Property 44311 photo 11
Property 44311 photo 12
Property 44311 photo 13

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო
  • დასასვენებელი სახლი
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 161 კვ.მ in Protaras. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

This project includes 72 villas, separate from each other.

Only one villa left!

Each property has been thoughtfully designed with luxury and comfort in mind, with the style of the development being contemporary, so as to blend in with the Mediterranean style of the surrounding area. Many of the villas enjoy a spacious garden areas with room to accommodate a large swimming pool. The well chosen location is another main feature of this exceptional development, which is ideal both for holiday use and can be found within 500m of the development and the nearest sandy beach is only a 10 minute walk.

DETAILS:
• 161m 2 INDOOR AREAS
• 25m2 UNCOVERED VERANDAS
• 123m2 ROOF GARDEN
• 604 m 2 PLOT SIZE
• YEAR OF BUILT: 2020

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
540 000 € 4060 €/m²
  • ობიექტის კოდი 27179
  • ფართი 133 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 3448 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33764
  • ფართი 174 m²
  • Rooms 4
იყიდება
493 500 € 3655 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35672
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 4
იყიდება
577 500 € 3609 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35682
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 5
იყიდება
520 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39242
  • ფართი 156 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 3714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40270
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
477 000 € 2981 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44300
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
625 000 € 3720 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45313
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 2879 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49202
  • ფართი 191 m²
  • Rooms 5
იყიდება
650 000 € 3939 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49300
  • ფართი 165 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა