410 000 €
2547 €/m²
Property 44120 photo 1
Property 44120 photo 2
Property 44120 photo 3
Property 44120 photo 4
Property 44120 photo 5
Property 44120 photo 6
Property 44120 photo 7
Property 44120 photo 8
Property 44120 photo 9
Property 44120 photo 10

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 161 კვ.მ in Protaras. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
493 500 € 3655 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35672
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 4
იყიდება
577 500 € 3609 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35682
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 5
იყიდება
520 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39242
  • ფართი 156 m²
  • Rooms 4
იყიდება
410 000 € 2546 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44120
  • ფართი 161 m²
  • Rooms 4
იყიდება
477 000 € 2981 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44300
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 2879 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49202
  • ფართი 191 m²
  • Rooms 5
იყიდება
575 000 € 3571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49301
  • ფართი 161 m²
  • Rooms 4
იყიდება
400 000 € 3053 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49311
  • ფართი 131 m²
  • Rooms 4
იყიდება
466 140 € 2877 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49312
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
370 000 € 3189 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49844
  • ფართი 116 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა