იყიდება - ვილა 700 m² ოლიმპიურ რივიერაზე

საბერძნეთი მაკედონია პიერიას პრეფექტურა
350 000 € 260 000 €
371 €/m²
Property 4411 photo 1
Property 4411 photo 2
Property 4411 photo 3
Property 4411 photo 4
Property 4411 photo 5
Property 4411 photo 6
Property 4411 photo 7
Property 4411 photo 8
Property 4411 photo 9
Property 4411 photo 10

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • სანაპირო: песчаный
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: проведены вода и электричество
  • მდგომარეობა: Under construction
  • დაშორება ზღვიდან: 3500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 700 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale two unfinished buildings with total area of 700 sq.m. The buildings consist of 7 maisonettes and are located in a picturesque village at the foot of the legendary Mount Olympus. The plot has an area of 3000 sq.m. The property is set on a hill and offers panoramic views of the sea and mountains. The village has developed infrastructure and is located 3 kilometers from the sea.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
450 000 € 500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12276
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
400 000 € 350 000 € 2333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12423
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
450 000 € 750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12983
  • ფართი 600 m²
  • Rooms 4
იყიდება
450 000 € 625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13150
  • ფართი 720 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
330 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18526
  • ფართი 110 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
390 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18577
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
450 000 € 957 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19220
  • ფართი 470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
380 000 € 250 000 € 1315 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19442
  • ფართი 190 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
290 000 € 644 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29262
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
450 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30198
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა