465 000 €
2981 €/m²
Property 43904 photo 1
  • ობიექტის კოდი 43904
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 156 m²
  • რეგიონი Nicosia
  • ადგილი ნიქოზია (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 45000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 156 კვ.მ Nicosia. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

  Floors Unit Bedrooms Bathrooms Covered area (sq.m) Total area (sq.m) Price €
BLOCK A 1st-floor 101 3 3 195m² 273m² SOLD 
3rd-floor 301 3 3 195m² 195m² SOLD 
penthous 401 3 3 195m² 245m² SOLD 
               
BLOCK B 1st-floor 102 3 3 156m² 156m² 465.000 € 
3rd-floor 302 3 3 150m² 150m² SOLD 
penthous 401 2 2 110m² 140m² SOLD 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
385 000 € 2810 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43901
  • ფართი 137 m²
  • Rooms 3
იყიდება
465 000 € 2980 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43904
  • ფართი 156 m²
  • Rooms 4
იყიდება
585 000 € 2232 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43905
  • ფართი 262 m²
  • Rooms 4
იყიდება
400 000 € 1204 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52026
  • ფართი 332 m²
  • Rooms 4
იყიდება
395 000 € 2438 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52081
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
405 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52082
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 2123 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52132
  • ფართი 259 m²
  • Rooms 4
იყიდება
430 000 € 1077 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64775
  • ფართი 399 m²

სიახლეების დაგზავნა