355 000 €
2752 €/m²
Property 43900 photo 1
Property 43900 photo 2
Property 43900 photo 3
Property 43900 photo 4
  • ობიექტის კოდი 43900
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 129 m²
  • რეგიონი Nicosia
  • ადგილი ნიქოზია (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 45000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 129 კვ.მ Nicosia. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

Delivery project February 2021.

Floors Unit Bedrooms Bathrooms Covered area (sq.m) Total area (sq.m) Price €
1st-floor 101 3 2 140m² 171m²   465.000 €  
102 2 2 102m² 129m²   355.000 €  
2nd-floor 201 3 2 140m² 160m²   465.000 €  
202 2 2 102m² 122m²  355.000 € 
3rd-floor 301 3 2 140m² 160m²  SOLD
302 2 2 102m² 122m²  370.000 €
4th-floor 401 3 3 222m² 299m ²  820.000 € 
5th-floor 501 3 3 211m² 231m² 745.000 € 
Penthous 601 3 3 228m² 288m²   895.000 €  

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
310 000 € 2980 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50925
  • ფართი 104 m²
  • Rooms 3
იყიდება
480 000 € 3636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48572
  • ფართი 132 m²
  • Rooms 4
იყიდება
370 000 € 4065 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45611
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
501 228 € 3740 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52440
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 4
იყიდება
461 000 € 4852 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49717
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
460 000 € 5168 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52061
  • ფართი 89 m²
  • Rooms 3
იყიდება
500 000 € 3649 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45603
  • ფართი 137 m²
  • Rooms 3
იყიდება
289 000 € 3612 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49150
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
495 000 € 9900 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46550
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
340 000 € 5862 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49048
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა