425 000 € 320 000 €
1882 €/m²
Property 43847 photo 1
Property 43847 photo 2
Property 43847 photo 3
Property 43847 photo 4
Property 43847 photo 5
Property 43847 photo 6
Property 43847 photo 7
Property 43847 photo 8
Property 43847 photo 9
Property 43847 photo 10
Property 43847 photo 11
Property 43847 photo 12
Property 43847 photo 13

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2010
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 9600 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 23 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • Access

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 170 კვ.მ in Crete. ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 საკუჭნაო. Entresol შედგება მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, ერთი. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, ბარბექიუს ზონა. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

Additionally, there are 70 olive trees on the land. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
425 000 € 320 000 € 1882 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43847
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 6
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 47206
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 5
იყიდება
530 000 € 499 000 € 2598 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49987
  • ფართი 192 m²
  • Rooms 5
იყიდება
349 000 € 1179 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52535
  • ფართი 296 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6900 m
იყიდება
480 000 € 3428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56516
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 4
იყიდება
399 000 € 1117 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61234
  • ფართი 357 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
370 000 € 2387 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61805
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62435
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
406 000 € 160 000 € 3265 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62714
  • ფართი 49 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა