255 000 €
2125 €/m²
Property 4341 photo 1
Property 4341 photo 2
Property 4341 photo 3
Property 4341 photo 4
Property 4341 photo 5
Property 4341 photo 6
Property 4341 photo 7
Property 4341 photo 8
Property 4341 photo 9
Property 4341 photo 10
Property 4341 photo 11
Property 4341 photo 12
Property 4341 photo 13
Property 4341 photo 14
Property 4341 photo 15
Property 4341 photo 16
Property 4341 photo 17
Property 4341 photo 18
Property 4341 photo 19
Property 4341 photo 20
Property 4341 photo 21
Property 4341 photo 22
Property 4341 photo 23
Property 4341 photo 24
Property 4341 photo 25
Property 4341 photo 26
Property 4341 photo 27
Property 4341 photo 28
Property 4341 photo 29
Property 4341 photo 30

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2012
  • სანაპირო: песчаный пляж
  • ოთახების რაოდენობა: 4: гостиная с кухней, 1 спальная комната, санузел с ванной, 1 хозяйская спальня и санузел с душевой
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: мансардный этаж: хозяйская спальня
  • Levels: 3
  • Bedrooms: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 31 km

სერვისი

  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 120 კვ.მ on the island of Thassos. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის ბუხარი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

There are 4 houses available for sale at the same complex. Houses have different frontage but the same interior layout. Fully furnished. 

The houses are located at the 2nd largest town of Thassos, having at the last few years an important tourism and economic development. This town has wonderful beaches.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
220 000 € 1294 €/m²
  • ობიექტის კოდი 1080
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 6
იყიდება
330 000 € 2357 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4333
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 4
იყიდება
255 000 € 2125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4341
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
250 000 € 602 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34260
  • ფართი 415 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
365 000 € 3318 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59836
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 5
იყიდება
235 000 € 2701 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60641
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 3
იყიდება
290 000 € 1450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62849
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 5
იყიდება
210 000 € 2916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62861
  • ფართი 72 m²
  • Rooms 4
იყიდება
320 000 € 4266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64972
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა