267 000 €
2427 €/m²
Property 43070 photo 1
Property 43070 photo 2
Property 43070 photo 3
Property 43070 photo 4
Property 43070 photo 5
Property 43070 photo 6
Property 43070 photo 7
Property 43070 photo 8
Property 43070 photo 9
Property 43070 photo 10
Property 43070 photo 11
Property 43070 photo 12
Property 43070 photo 13
Property 43070 photo 14

Details

  • აშენების წელი: 1995
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი კოტეჯი ფართით 110 კვ.მ in Crete. სახლი 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The property has been legaly settled.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 1923 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49458
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 3
იყიდება
260 000 € 230 000 € 4181 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50347
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
349 000 € 1179 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52535
  • ფართი 296 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6900 m
იყიდება
320 000 € 2962 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56672
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 250 000 € 2525 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57028
  • ფართი 99 m²
  • Rooms 3
იყიდება
290 000 € 267 000 € 1405 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57191
  • ფართი 190 m²
  • Rooms 4
იყიდება
399 000 € 1117 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61234
  • ფართი 357 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
300 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61785
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 6
იყიდება
370 000 € 2387 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61805
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა