გაყიდული
310 000 €
2562 €/m²
Property 4259 photo 1
Property 4259 photo 2
Property 4259 photo 3
Property 4259 photo 4
Property 4259 photo 5
Property 4259 photo 6
Property 4259 photo 7
Property 4259 photo 8
Property 4259 photo 9
Property 4259 photo 10
Property 4259 photo 11
Property 4259 photo 12

Details

  • აშენების წელი: 2009
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 2 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 121 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : ავტოფარეხი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
400 000 € 6666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34148
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 2
იყიდება
350 000 € 330 000 € 4647 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34842
  • ფართი 71 m²
  • Rooms 3
იყიდება
450 000 € 3813 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36234
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 4
იყიდება
380 000 € 3064 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36694
  • ფართი 124 m²
  • Rooms 4
იყიდება
370 000 € 3083 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41734
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
450 000 € 4205 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41938
  • ფართი 107 m²
  • Rooms 3
იყიდება
460 000 € 3833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44105
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
350 000 € 4375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45899
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
370 000 € 4404 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45904
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3
იყიდება
450 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46911
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა