340 000 €
75 €/m²
Property 4224 photo 1
Property 4224 photo 2
Property 4224 photo 3
Property 4224 photo 4

Details

  • სანაპირო: песчаный пляж
  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 34 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4500 კვ.მ. on the island of Thassos. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 250 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
500 000 € 320 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3423
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
330 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3591
  • ფართი 16000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
350 000 € 280 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3618
  • ფართი 1250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
340 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4224
  • ფართი 4500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
500 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5813
  • ფართი 12912 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
430 000 € 430 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31000
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
360 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38014
  • ფართი 25000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
350 000 € 948 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59541
  • ფართი 369 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
500 000 € 609 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60800
  • ფართი 820 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
500 000 € 236 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62895
  • ფართი 2113 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m

სიახლეების დაგზავნა