700 000 €
1750 €/m²
Property 4223 photo 1
Property 4223 photo 2
Property 4223 photo 3
Property 4223 photo 4
Property 4223 photo 5
Property 4223 photo 6
Property 4223 photo 7
Property 4223 photo 8
Property 4223 photo 9
Property 4223 photo 10
Property 4223 photo 11
Property 4223 photo 12
Property 4223 photo 13
Property 4223 photo 14
Property 4223 photo 15
Property 4223 photo 16
Property 4223 photo 17
Property 4223 photo 18
Property 4223 photo 19

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 4 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 4-სართულიანი კოტეჯი ფართით 400 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება მისაღებით, სამზარეულო, ერთი. სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : ავტოფარეხი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
900 000 € 2727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3989
  • ფართი 330 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 000 000 € 2777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3999
  • ფართი 360 m²
  • Rooms 8
იყიდება
870 000 € 4833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5663
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
780 000 € 2052 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38432
  • ფართი 380 m²
  • Rooms 6
იყიდება
750 000 € 550 000 € 2750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38873
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 2363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41560
  • ფართი 275 m²
  • Rooms 8
იყიდება
770 000 € 660 000 € 2200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41918
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6
იყიდება
750 000 € 630 000 € 2019 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43204
  • ფართი 312 m²
  • Rooms 5
იყიდება
700 000 € 3255 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63482
  • ფართი 215 m²
  • Rooms 6
იყიდება
690 000 € 1864 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64529
  • ფართი 370 m²
  • Rooms 11

სიახლეების დაგზავნა