იყიდება - კოტეჯი 675 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
8 500 000 €
12593 €/m²
Property 41512 photo 1
Property 41512 photo 2
Property 41512 photo 3
Property 41512 photo 4
Property 41512 photo 5
Property 41512 photo 6
Property 41512 photo 7
Property 41512 photo 8
Property 41512 photo 9
Property 41512 photo 10
Property 41512 photo 11
Property 41512 photo 12
  • ობიექტის კოდი 41512
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 675 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 2160 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 7

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2008
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 49 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 675 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
8 300 000 € 16938 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9670
  • ფართი 490 m²
  • Rooms 4
იყიდება
7 500 000 € 14423 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25078
  • ფართი 520 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
8 500 000 € 12592 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41512
  • ფართი 675 m²
  • Rooms 7
იყიდება
9 500 000 € 16129 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46818
  • ფართი 589 m²
  • Rooms 8
იყიდება
7 500 000 € 9493 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46821
  • ფართი 790 m²
  • Rooms 7

სიახლეების დაგზავნა