გაყიდული
Property 41497 photo 1
Property 41497 photo 2
Property 41497 photo 3
Property 41497 photo 4
Property 41497 photo 5
Property 41497 photo 6
Property 41497 photo 7
Property 41497 photo 8
Property 41497 photo 9
Property 41497 photo 10
Property 41497 photo 11

Details

  • აშენების წელი: 1959
  • რემონტის წელი: 2019
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 250 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 55 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in the area of White Tower.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 3731 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64595
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 2
იყიდება
460 000 € 3898 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64614
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 4
იყიდება
515 000 € 4364 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64615
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 4
იყიდება
530 000 € 4491 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64616
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 4
იყიდება
575 000 € 4956 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64618
  • ფართი 116 m²
  • Rooms 4
იყიდება
138 000 € 3631 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64629
  • ფართი 38 m²
  • Rooms 2
იყიდება
138 000 € 3285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64640
  • ფართი 42 m²
  • Rooms 2
იყიდება
140 000 € 3255 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64641
  • ფართი 43 m²
  • Rooms 2
იყიდება
382 000 € 3031 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64644
  • ფართი 126 m²
  • Rooms 4
იყიდება
360 000 € 3157 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64651
  • ფართი 114 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა