გაყიდული
მოთხოვნით
Property 41493 photo 1
Property 41493 photo 2
Property 41493 photo 3
Property 41493 photo 4
Property 41493 photo 5
Property 41493 photo 6
Property 41493 photo 7
Property 41493 photo 8
Property 41493 photo 9
Property 41493 photo 10

Details

  • აშენების წელი: 1990
  • დაშორება ზღვიდან: 6500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 33 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 685 კვ.მ in Athens. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale 3-storey building with an area of 685 sq.m.  in the area of Vironas neighborhood.
Basement - 190 sqm
Ground floor - 170 sqm
First floor - 110 sqm
Second floor - 110 sqm
Third floor - 110 sq.m

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

ინვესტიციები იყიდება
2 300 000 € 2 000 000 € 2380 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7599
  • ფართი 840 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
1 600 000 € 8888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7601
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
75 000 € 539 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7925
  • ფართი 139 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
450 000 € 692 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9321
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
180 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10289
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
1 600 000 €
  • ობიექტის კოდი 11241
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6900 m
იყიდება
15 000 000 € 1948 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13637
  • ფართი 7700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
110 000 € 1466 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14439
  • ფართი 75 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
370 000 € 3978 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14675
  • ფართი 93 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
79 000 € 2078 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21142
  • ფართი 38 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m

სიახლეების დაგზავნა