90 000 €
22 €/m²
Property 4148 photo 1
Property 4148 photo 2
Property 4148 photo 3
Property 4148 photo 4
Property 4148 photo 5

Details

  • სანაპირო: песчаный пляж
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 68 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4025 კვ.მ. on the island of Thassos. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

There are 2 plots available for sale.

The plots are located in one of the most beautiful and popular villages of the island. Here you can stay out until late, or rather, until the morning: there are many hotels, taverns, restaurants and cafe bars.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
90 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4514
  • ფართი 8140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
130 000 € 114 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5267
  • ფართი 1137 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
80 000 € 410 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6453
  • ფართი 195 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
120 000 € 111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19910
  • ფართი 1080 m²
  • მანძილი ზღვიდან 110 m
იყიდება
75 000 € 96 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20312
  • ფართი 776 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
105 000 € 85 000 € 78 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20313
  • ფართი 1086 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
90 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26383
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
92 000 € 171 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33896
  • ფართი 538 m²
  • მანძილი ზღვიდან 850 m
იყიდება
102 000 € 138 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40071
  • ფართი 737 m²
  • მანძილი ზღვიდან 790 m
იყიდება
123 000 € 123 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40072
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m

სიახლეების დაგზავნა