იყიდება - მიწის ნაკვეთი 500 m² კასანდრაზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი კასანდრა აფიტოსი
1 400 000 €
2800 €/m²
Property 4086 photo 1
Property 4086 photo 2
Property 4086 photo 3
Property 4086 photo 4
Property 4086 photo 5
Property 4086 photo 6
Property 4086 photo 7
Property 4086 photo 8
Property 4086 photo 9

Details

  • აშენების წელი: 1999
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 500 კვ.მ in Kassandra, Chalkidiki. სასტუმრო მდებარეობს 0 დონეებზე. მიწის ნაკვეთი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ავტოფარეხი.

On the peninsula of Kassandra we offer for sale a hotel of 500 sq.m. Consisting of 10 individual apartments, each including furniture, a/c this hotel is ready to get to business. There is a garage of 60 sq.m. The village is famous for its taverns and restaurants. The settlement has many visitors even in the winter. Distance to the airport is about 40 minutes or 65 km.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 400 000 € 2800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4086
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 6371
  • ფართი 530 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
1 850 000 € 6607 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35008
  • ფართი 280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 270 m
იყიდება
1 300 000 € 2708 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37949
  • ფართი 480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
1 700 000 € 4722 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40043
  • ფართი 360 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
1 600 000 € 6896 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47587
  • ფართი 232 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
1 750 000 € 2800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49095
  • ფართი 625 m²
  • მანძილი ზღვიდან 430 m
იყიდება
1 750 000 € 2916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57221
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m

სიახლეების დაგზავნა