გაყიდული
550 000 €
1549 €/m²
Property 40780 photo 1
Property 40780 photo 2
Property 40780 photo 3
Property 40780 photo 4
Property 40780 photo 5
Property 40780 photo 6
Property 40780 photo 7
Property 40780 photo 8
Property 40780 photo 9
Property 40780 photo 10
Property 40780 photo 11
Property 40780 photo 12

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2006
  • რემონტის წელი: 2009
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 14000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 12 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 355 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება სამზარეულო, ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ასევე არის ბუხარი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : ავტოფარეხი.

The detached house is located in the district of Chalandri .

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
640 000 € 400 000 € 2040 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14309
  • ფართი 196 m²
  • Rooms 3
იყიდება
720 000 € 3891 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14330
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 7
იყიდება
680 000 € 8000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16614
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 5
იყიდება
550 000 € 2115 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22334
  • ფართი 260 m²
  • Rooms 5
იყიდება
637 000 € 2548 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28756
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 10
იყიდება
500 000 € 2222 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30951
  • ფართი 225 m²
  • Rooms 2
იყიდება
500 000 € 2222 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30953
  • ფართი 225 m²
  • Rooms 6
იყიდება
670 000 € 1558 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31877
  • ფართი 430 m²
  • Rooms 10
იყიდება
500 000 € 2840 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33505
  • ფართი 176 m²
  • Rooms 9
იყიდება
550 000 € 4583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36274
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა