იყიდება - კოტეჯი 144 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
895 000 €
6215 €/m²
Property 40534 photo 1
Property 40534 photo 2
  • ობიექტის კოდი 40534
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 144 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1024 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 36 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 144 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Located in Latchi area. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
890 000 € 3708 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43603
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
1 300 000 € 6190 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43709
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 5
იყიდება
720 000 € 4645 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43717
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 250 000 € 4863 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44171
  • ფართი 257 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
750 000 € 3260 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44818
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 4
იყიდება
980 000 € 5833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45145
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 7
იყიდება
890 000 € 3708 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45570
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
1 200 000 € 3870 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45697
  • ფართი 310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
800 000 € 2580 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47535
  • ფართი 310 m²
  • Rooms 4
გირჩევთ იყიდება
1 100 000 € 3559 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49380
  • ფართი 309 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა